Main » Intervjuud

Nina Dobrev: ''Ma tean, mida ma tahan ja mis mulle meeldib''

CW Upfronts üritusel kandids ''Vampiiripäevikute staar Nina Dobrev punutud detailidega koobaltsinist Versace keliti ja paari sillerdavaid leopardimustrilisi Rubert Sandersoni kingi.

Täpselt nagu on tema karakter dramaatiliselt muutnud oma garderoobi, nii on muutunud ka Nina päris elu stiil. Viimaste aastate möödudes on näitlejanna korduvalt olnud parimini riietatud listides, kandes mõlemat nii koduste disainerite nagu Donna Karan, Ellie Saab ja Oscar di la Renta loomingut kui ka äärmuslikku nagu Thakoon ja Guishem loomingut.

Kuidas ta omistab oma jalustravatvat stiili? EW sai jutule näitlejatariga, et see välja uurida - ja, et küsida, kas ta nõustub Gwyneth Paltrowi avaldusega, et selle aasta Met Gala ''imes''.

''Ma arvan, et stilisti omamine ja ühtlasi ka üleskasvamine ja muutumine isikuna,'' ütles oma arengu kohta Dobrev, kes on töötas poolteist aastat koos stilisti Ilaria Urbinatiga. ''Ma olin harjunud olema palju ebaküpsem - ja noorem - ja mu stiil peegeldas seda. Nüüd ma tean, mida ma tahan ja ma tean, mis mulle meeldib. Lisaks on mul ka palju  eneseusaldust, et võtta riske.''

Nina jagab oma salajasi nahahooldusnippe

Me oleme varem juba selgeks teinud, et meile meeldib Nina riietumisstiil, kuid on veel miskit, mida me tahame: tema jumet. Meil avanes võimalus temaga rääkimiseks, seega me küsisime, kuidas saada selline imeline nahk.

Tema esimene reegel: kasuta looduslikku.

''Ma tõesti usun, et on tähtis oma kehale kemikaale mitte panna ning hoia seda nii puhtana kui võimalik,'' ütles Nina Peopl'le Origini üritusel.

Teine nipp ei tulene mitte sellest, mida ta paneb oma näole, vaid kui hoolas ta on seoses kõige muu mahavõtmisega. ''Sa tõesti pead maha võtma oma meigi ja laskma oma nahal mõnikord lihtsalt hingata.'' Ja see tähendab, et selle suhtes ei tohi laisk olla, isegi mitee reisides.
1 2 3 ... 8 9 »