Main » 2011 » Märts » 5 » Intervjuu Ninaga
19:37
Intervjuu Ninaga
Fraasil märtsihullus on sellel aastal teine tähendus. See kirjeldab ''Vampiiripäevikute''  fännide vaimset seisundit, kes peavad ootama 7. apillini, et näha uut osa sõltuvustekitavas CW draamast. Õnneks on tulnud appi Nina Dobrev, kes mängib nii kangelaslikku inimest Elenat kui ka oivalist kurja vampiiri Katherine, pakkudes oma teadmisi mõlema rolli mängimisest. Milline Salvatori vendadest on Elenale õige ja kuidas Katherinest sai ainuke bulgaaria tegelane Ameerika televisioonis.

Kui sa alguses läksid ''Vampiiripäevikute'' võistlusele, kas sa läksid sinna, et Katherine rolli jaoks sama moodi nagu Elenagi või olid sa üllatunud, et sa mängid mõlet roll?

Kui ma olin esimesel prooviesinemisel, ma nägin kõvasti vaeva ja ristasin oma sõrmi, et ma saaksin Elena osa. Mul ei olnud õrna aimu ka , et ma mängin ka Katherine. Katherine lisatai palju hiljem käsikirja, minnes tagasi mäelstustesse ja ma sain teada, et ma olen mõlemat nii Elena Kui Katherine. See tõi võimalusi ja andis võimaluse mängida kahte täiesti vastuolulist tüdrukut erinevates väljakutsetes.

Sa teed sellist suurepärast tööd mängids kahte erinevat karakterit. Millised on sinu lähenemisviisid mõlemale rollile? Mis juhib mõlemat karakterit?

See pole alati nii lihtne ja kindel, aga see hoiab mind hõivatuna ja esitab mulle väljakutseid. Riided, aksessuaarid, juuksed ja kõik need näiliselt pealiskaudsed detailid aitavad mul üle minna teise karakterisse ja on omaksvõttev rolli suhtes, mida mängin. Näiteks, kui ma kiigun koos paarilisega vesteldes ma saan vajud Elena rolli, aga kui ma kannan mõningaid edgy stiilis saapaid tunnen ma ennast juba Katherinena. Ma arvan, et motivatsioon kummagi karakteri puhul on täiesti erinev. Elena on inimene kes hoolbi. Ta võib teha ükskõik mida oma sõprade ja pere heaks. Katherine on ainult enda peale mõtlev. Tõesti, ta otsib tähelepanu vaid iseendale ja vaid endale.

Kas kirjutajad tegid Katherine bulgaarlaseks, sest sa oled Bulgaarias sündinud?

Raamatutes Katherine on Saksamaa päritolu. See võib olla sellepärast, et ma olen bulgaarlane, aga ma arvan, et me kõik nõustume, et Bulgaaria on veidike müstiline, mis on kummaliselt ainulaadne. Plus see ei tekita mulle raskusi, kuna ma juba räägin bulgaaria keelt. Kirjutajad kuulsid mind emaga telefonis bulgaaria keeles rääkimas, kui ma olin võtetel. Üks asi viis teiseni ja voilaa!

Kuidas te filmite stseeni, kus Elena ja Katherine mõlemad on?

Jälle ma saan mängida stseenis iseennast, mis oli keeruline ja huvitav üheaegselt. Ma tõesti pean keskenduma antud momendile ja motivatsioonile, mis karakterit ma parasjagu mängin ja kui ma olen ma ise, siis on aeg minna üle teise karakterisse. Mul on plaan oma tegevuste ja liikumiste kohta ning ma mäletan, et neile reageerisin siis kui tuli hakata teist osa mängima.

Kui Kathrine ja Elena mõlemad on Petrova teisikud, kas me saame kohtuda õige Petrovaga selles hooajas? Kas sulle meeldiks mängia kolmandat karakterit?

Kolmanda karakteri mängimine võib olla metsik.

Kes armastab Stefanit rohkem:Elena või Kathreine? Miks?

Ma saan öelda, et nende armastus tuleb väga erinevatest kohtadest. Elena armastab Stefanit, sest ta tunneb sügavat sidet temaga, see näitab välja kõik ühised emotsioonid keskkooli elus. Katherine armastab Stefanit, sest tema ajaloos temaga nende sidemed lähevad kaugemale, kui ükski surelik võiks aru saada.  Ja see on nagu kassi ja hiire mäng. Ta mängib raskesti kättesaadavat. See on tema jaoks huvitav.

Kas Elena kunagi üldse vastab Damoni tunntele samaga?

Kuigi see tundub seiklsulik võimalus, on see natuke ohtlik, et ta oleks koos Damoniga, nii et ta võib ennast ridamisi ohtudesse panna. Plus ta teab oma lojaalsust, nii et see oleks kindlasti üllatav.

Kas teatud tasemel Elena naudib mõlemasse venasse armumist?

Vaesel Elenal näib olevat juba piisavalt draamat, mis teeb ta elu mingil määral küllalti nauditavaks mistahes uues kaoses. Aga kui ta seda teeks, kas sa süüdistaksid teda?

Kas Katherinel õnnestub kunagi kasutada oma võimeid ja võrgutada Stefan?

Stefan on juba kõik lõpetanud Katherinega, seega oleks Katherinel vaja midagi väga massiivset, et saada taas tema üle mõjuvõim.

Elena on viimase kahe aasta jooksul nii palju läbi elanud. Kuidas kõik see draama ja kahju, mis tal on, teda muutnud on?

Kindlasti on ta saanud tugevamaks. Väga väike üllatus Elena jaoks oli see nendel päevil, et ta muutunud inimeseks, kes on valmis tegelema kõikide hullumeelsustega. Ta mõistab raskusi sellels pimedas maailmas, mis on tekkinud ja ta on valmis kaitsma inimesi kellest ta hoolib, ükskõik, mis ohverdusi see ka ei nõuaks. Tema nahk on muutnud paksemaks. Ta on kasvanud ja küpsenud nii vaimselt kui emotsionaalset. Tal on rohkem julgust ja tugevist. Ta on muutumas naiseks.
Category: Intervjuud | Views: 446 | Added by: Dobrevic | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]