Main » 2011 » Veebruar » 24 » 6 põhjust miks eelistada Elenat Bellale
21:36
6 põhjust miks eelistada Elenat Bellale
Isekas, ebakindel Bella pole pooltki nii tugevaks eeskujuks kui Enesekindel Elena. Kas sa nõustud?

Mõlemals tüdrukul on mees, kes riskib oma eluga neid kaitstes, aga ma pole kunagi aru saanud, miks koos Bellaga. Olgu Dakota Fanning on küll tema, ma ütlen! Ja ma pole kunagi aru saanud, misk ma tegelikult Bella vastu nii tunnen. Ma otsustasin murda ühe tüdruku, et välja selgitada, miks Elena oma parem. Siin on leiud.

1. Bella on põhimõtteliselt abitu:
Inimesena Bella langeb ''Lois Lane'' katekooriasse-ja see ei ole lahe Erica Durance viisil. Kui midagi peaks juhtuma tema üleloomulike saatjatega, on ta omadega läbi. Elena samal ajal ei karda oma käsi määrida. Ja ma räägin määrdumises ühe maailma vanima vampiiri verega.

2. Bella on lihtne saak: Bella laseb Edwardil enda ümber kamandada, kuid Elena on seisab tema maa peal ja teab mida teeb enda ja Stefani suhtega. See on võibolla põhjus miks Elena ja Stefan kaklevad tunduvalt rohkem kui Bella ja Edward, aga on parem oma tunded välja elada. Kuid äkki sa eelistad Edwardi ebaausat, passiivsest ja agressiivsest moodust probleeme lahendada.

3. Bella on isekas: Kõik tevad, et tüdrukud kes käivad kohtamas vampiiriga on sellist tüüpi, et alati ootab surm neid ukse ees, aga Bella ja Elena motiivid on täiesti erinevad. Ajal kui Bella on isekas tahab surra nii et ta saaks vampiiriks ja elada Edwardiga igavesti, Elena ohverdab oma elu, et tagada ohutus neile keda ta armastab.

4. Bella hoolitseb ennem iseenda kui oma pere eest: Bella teab, et muutumine vampiiriks ja Edwardiga koos ärajooksmine tähendab seda, et ta ei pruugi oma vanemaid enam kunagu näha-kuid ta teeb seda ikkagi. Üks, kes tõsti paneb armastuse armastatutesse on Elena, kes tegelikult varjab oma suhet Stefaniga, et hoida Katherine oma perest eemal.

5. Bellal pole tõelisi sõpru: Sa tead, et see on kurb kui su parimad sõbrad ei saa kunagi teada, et sa elasid, kui sa ei oleks koos nende vennaga-ja see on üsna palju Bella moodi. Mulle on tunne, et ajast kui ta sõna otseses mõttes hakkas läheb Cullenitega igaveseks, ta peaks ühinema peale kooli ja hakkama saama ka ''väljaspool'' sõpru. Otseloomulikult võiks Elena lasta Bellal laenata mõngigaid ta sõpru vahel-ta on palju rohkemat kui ta käsitleda suudab.

6. Bella ei saa elada ilma mehe tähelepanuta: Kui Edward on Noorkus minema läinud, laguneb kogu Bella maailm. Väljaspool suhet Edwardiga on tal raskusi iseenda leidmisega. Ja taas on Elena vastupidine Bellale. Ajal kui nad Stefaniga ''lahku'' läksid jagas ta oma isiklikku filosoofiat: ''Ma ei kavatse olla üks nendest haletsusväärsetes tüdrukutest, kelle maailm jätab päärlemise mingi poisi pärast.''

Nüüd ütle kummal poolel sa seisad! Kas oleme samal lehel? Hääleta!


Category: Muu | Views: 1719 | Added by: Dobrevic | Rating: 0.0/0
Total comments: 2
2  
Wow ! Imeline google translate, kirjavigadest paksult tulvil.

1  
Elena!!!

Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]